درباره کربیس بیشتر بدانید

مسافت‌های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه‌های رفت و آمد و از همه مهم‌تر کمبود وقت، سبب می‌شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت‌گیر تبدیل گردد. در همین راستا، فروشگاه کربیس که از سال 1389 در زمینه فروش انواع پوشاک مردانه فعالیت دارد، در جهت ارتقای تجربه خرید مشتریان و حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیک را نیز به دستور کار خود افزوده است. این فروشگاه با اتکاء به تجربیات خود در تجارت و مشتری‌مداری و بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مرکز خرید اینترنتی یا فروشگاه اینترنتی کربیس نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت‌بخش برای مشتریان پرمشغله در عصر ارتباطات باشد.

با گذشت زمان و در پاسخ به نیازهای روزافزون مشتریان، کربیس توسعه خود را ادامه داد و در کنار فروشگاه‌های حضوری، فروشگاه اینترنتی را نیز راه‌اندازی کرد تا امکان دسترسی آسان‌تر و مقایسه بهتر محصولات را برای همگان فراهم آورد. این اقدام نه تنها باعث سهولت بیشتر در فرآیند خرید شده بلکه به مشتریان این امکان را می‌دهد تا با صرف زمان و هزینه کمتر، خریدهایی مطمئن و مقرون به صرفه انجام دهند.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

1230
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

15000
کیلومتر طی شده

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

22
فروشنده فعال
از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از برندهای ما

هدف فروشگاه کربیس

هدف مدیران کربیس خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آنها است.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.
شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا …)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.
شما می توانید جهت ثبت سفارش و خرید به صورت خرده از طریق منوی بالای صفحه گزینه فروشگاه وارد بخش محصولات شده و کالاهای مورد نیاز خود را به راحتی انتخاب و به سبدخرید منتقل نمایید، همین الان اقدام کنید.

shopping-store
از همه جا بفروشید

از همه جا بفروشید

timer
ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست

ecommerce
معرفی محصولات شما

در دسترس باشید

delivery-truck
ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان